Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: STROJNÍ ZÁMEČNÍK / STROJNÍ ZÁMEČNICE, Náchod

Pozice:
STROJNÍ ZÁMEČNÍK / STROJNÍ ZÁMEČNICE
Zaměstnavatel:
Smart Work Logistics s.r.o.
IČO:
05270286
Oblast (okres, kraj):
Náchod
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
31400
Popis práce:

JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Smart Work Logistics s.r.o.
Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.6.2024).
Místo výkonu práce: Ammann Czech Republic a.s., Nové Město nad Metují.

Náplň práce: zámečnické, montážní a pomocné práce ve strojírenství - montáž hutnících strojů.

Požadavky: zdravotní způsobilost - fyzická zdatnost /břemena 20 kg/; práce ve výšce 1,5 až 10 m; obsluha jeřábů, zdvihacích ramen, vazač. práce - schopnost proškolení; samostatnost; solidnost; pracovitost; morálka; spolehlivost; manuální zručnost; vysoké pracovní nasazení; základní orientace ve strojírenské výrobě /čtení výkresů/.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu do 38 Kč/den.

Kontakt telefonicky v pracovní dny od 08:00 hod. do 10:00 hod. - pan Horvat Ivan, tel.: 737 846 339.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ivan Horvat
Telefon:
737 846 339 (v prac. dnech od 08:00 do 10:00 hod.)
Počet zobrazení inzerátu:
108×